Apie Agata

Taryba

AGATA Taryba

(2010 – 2014 m. kadencija)

 

ATLIKĖJŲ ATSTOVAI

tn_tn_bagdzevicius1_1_

Rimantas Bagdzevičius (Tarybos pirmininkas)

Aktorystės meną studijavo 1972-1976 m. Lietuvos valstybinėje konservatorijoje, Aktorinio meistriškumo katedroje. Ilgus metus vaidino Kauno valstybiniame akademiniame teatre. Šiuo metu dirba Nacionaliniame dramos teatre, Valstybiniame Vilniaus Mažajame teatre.

R. Bagdzevičius ne tik yra teatro aktorius jau daugiau nei trisdešimt metų, bet kartu ir AGATA Tarybos pirmininkas, Kino ir televizijos aktorių asociacijos valdybos narys, garsus kino ir televizijos aktorius, renginių vedėjas, reklamų balsas.

tn_tn_povilioniene_1_

Veronika Povilionienė

Žymiausia lietuvių liaudies dainų atlikėja, atstovaujanti Lietuvai daugelyje pasaulio šalių. Užrašinėjo dzūkų liaudies dainas, apeigas, papročius. Nuo 1991 m. vadovauja folkloriniam ansambliui „Blezdinga“. Šiuo metu rūpinasi šviečiamąja veikla, puoselėja liaudies meno tradicijas bei dirba Vilniaus mokytojų namų renginių vadybininke.

1987 m. Veronikai Povilionienei suteiktas Nusipelniusios artistės vardas. 1993 m. – J. Basanavičiaus premija už nuopelnus puoselėjant tautosakos paveldą. 1993 m. – Palangos festivalio laureatė. 1994, 1995, 1996 m. – Nidos festivalio laureatė. 2002 m. – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordinas. 2006 m. – Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) apdovanojimas už kūrybinę veiklą. 2008 m. – Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija už „dainavimą Lietuvai ir pasauliui“.

tn_tn_zvirblys_1_1

Aras Žvirblys

Atlikėjas, grojęs gitara ir klavišiniais grupėse „Aitvaras“, „Combo“, „Raktas“ ir kt., tekstų ir muzikos autorius, garso įrašų studijos savininkas, muzikos prodiuseris, dirbęs su daugeliu Lietuvos atlikėjų.

Apie dešimt metų dirbo radijo stočių muzikos redaktoriumi, sukūrė Pūkas 2 muzikinį formatą, yra įvairių festivalių prodiuseris, komisijų narys ir pirmininkas: konkurso-festivalio “Dainiuokem žemaitėška”, Tarptautinio dainavimo konkurso „Baby Sing“, Tarptautinio jaunųjų talentų konkurso „Kaunas talent 2007“, Respublikinio jaunimo muzikos festivalio „Mano garsai 2007“.

A. Kulikauskas

Andrius Kulikauskas

Gerai žinomas kompozitorius, aranžuotojas ir atlikėjas, vienas ryškiausių Lietuvos bardų. Daugelio muzikinių projektų, filmų, spektaklių kompozitorius.

Buvo žinomo ansamblio „Vilniaus aidai” vadovas ir atlikėjas, vienas iš „Dainos Teatro” įkūrėjų, taip pat vadovas, atlikėjas ir kompozitorius. Pastaruoju metu koncertuoja, kuria muziką, akompanuoja, aranžuoja dainas.

Jokūbas Bareikis

Lietuvos teatro ir kino aktorius.

1998–2004 m. studijavo aktorinį meistriškumą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (kurso vadovas – Rimas Tuminas).

Nuo 2002 m. Vilniaus mažojo teatro aktorius, įvairių televizijos projektų („Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas“, „Žvaigždžių duetai“ ir kt.) dalyvis.

 

FONOGRAMŲ GAMINTOJŲ ATSTOVAI

J.  Pūkienė

Jadvyga Pūkienė

UAB „Sanalaita“ direktorė.

S. Sventickas

Saulius Sventickas

UAB „Naujoji melodija“ direktorius.
J. Mamontovas

Justas Mamontovas

UAB „Muzikinė partija“ direktorius.

V. Lebednykas

Vytautas Lebednykas

UAB „Promostar” teisininkas.

Vytautas Kernagis

VšĮ „Vytauto Kernagio fondas“ vadovas