Muzikos naudotojams
ATLIKĖJAMS IR ĮRAŠŲ GAMINTOJAMS

Radijo laida „PAKARTOT“ su grupe „Arbata“

2017.03.20

Studijoje 16 metų gyvuojančios grupės „Arbata” lyderis Andrius Zalieska su nauju albumu „15+-1”, su savo požiūriu į „Euroviziją”, savo (ne)rožine vaikyste, savo gerais darbais, kuriais girtis nemėgsta. Kiekvieną darbo dieną Andrius praleidžia dirbdamas su sutrikusio intelekto vaikais. Kiekvieną laisvą akimirką jis kuria dainas, jas atlieka važinėdamas po Lietuvą su savo grupe „Arbata”. Ir taip jau 15 plius minus 1 metai. 15 plius minus 1 žmogus yra grojęs „Arbatoje”, todėl pirmoji grupės vinilinė plokštelė pavadinta „15+-1”. Andrius ne visada buvo švelnus ir taikus žmogus. Apie savo vaikystę Naujojoje Vilnioje ir... O gal tiesiog įsijunkite „Pakartot”!

Klausyti ČIA.

Apie laidą „PAKARTOT“:

Pokalbiai apie lietuvišką muziką, kurią norisi pakartoti. Klausydami dainų įrašų ir eidami į koncertus mes girdime rezultatą – laidoje aiškinsimės, kas yra už jo.

Mistiškoje senojoje LRT RADIJO studijoje diskutuos muzikantai, koncertų organizatoriai, vadybininkai, apžvalgininkai, gerbėjai. Visi kartu bandysime suprasti, kokia yra šiuolaikinė lietuviška muzika ir kodėl ji tokia.

Kokiame kontekste randasi lietuviška muzika? Ar ji lietuviška, jei dainuojama ne lietuvių kalba? Kas yra geras tekstas, o kas banali klišė? Kodėl Lietuvoje tiek daug festivalių, ar jų tiek reikia? Su kuo valgomi IDM, indie, free-jazz, lo-fi? Kam reikalingos autorinės teisės, ar visada iš jų pelnosi kūrėjai? Ar valstybei iš tiesų rūpi muzikos turinys, ar tik tariamai kokybiška forma? Visus šiuos ir daugiau ne visada patogių klausimų, susijusių su lietuviškos muzikos pasauliu, savo pašnekovams užduos žmogus, kuris pats gyvena muzika – dainų autorius ir atlikėjas, muzikos apžvalgininkas ir poetas Domantas Razauskas.

Laida transliuojama šeštadieniais 12:10 val., kartojama sekmadieniais 02:05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA ir didžiausiu lietuviškos muzikos portalu pakartot.lt

Kontaktai: pakartot@lrt.lt

Visos naujienos