Muzikos naudotojams
ATLIKĖJAMS IR ĮRAŠŲ GAMINTOJAMS

AGATA narių įrašus keliame į Spotify, Deezer, Apple Music, Itunes, Google Play Music ir Shazam

2017.10.11

Mūsų platformos pakartot.lt pažiba Lingailė praneša net keletą džiugių naujienų. Visų pirma, per metus į didžiąsias tarptautines muzikos klausymo platformas Spotify ir Deezer bei kūrinių atpažinimo sistemą Shazam įkėlėme daugiau nei 320 mūsų narių leidinių. Visų antra, per šį laikotarpį vedėme derybas su tarptautinėmis muzikos naudojimo platformomis Google Play Music ir Itunes bei klausymo platforma Apple Music. Su džiaugsmu pranešame, kad nuo šiol išskirtinėmis sąlygomis savo narių įrašus galime kelti tiesiai į šias didžiąsias tarptautines muzikos naudojimo platformas: Spotify, Deezer, Apple Music, Itunes, Google Play Music ir Shazam. O svarbiausia, iki visuotinio narių susirinkimo (2018 m. pavasario) visi AGATA nariai savo įrašus į šias platformas gali kelti nemokamai.

Jei norite, kad tai padarytume, visų pirma Jūsų kūriniai ar albumai turi būti registruoti AGATA sistemoje (mano.agata.lt) fonogramų gamintojo teisėmis, o patys įrašai įkelti į platformą pakartot.lt. Registracijos metu mes privalome gauti visą detalią informaciją apie Jūsų kūrinius ar albumus (taip pat 1440 x 1440 px dydžio viršelį), o įkėlimo metu įrašus turite pateikti aukštos kokybės (.wav) failuose.

Kitas žingsnis  Jūsų kūriniai turi turėti tarptautinius ISRC kodus. Jei tokių neturite, juos įrašų registravimo metu Jums suteiks AGATA.

Kai visi šie žingsniai sėkmingai atlikti, informuokite mus (muzika@agata.lt arba +370 5 277 88 99), kad norite patekti į Spotify, Deezer, Apple Music, Itunes, Google Play Music ar Shazam ir per kelias darbo dienas įrašai atsiras šiose platformose.

Didžiuodamiesi pranešame, kad AGATA yra vienintelė asociacija pasaulyje, savo nariams suteikianti tokią paslaugą nuo A iki Z. AGATA pasirūpina registracija, įkėlimu, išmokėjimu bei suteikia galimybę sekti kūrinių naudojimo statistiką.

Jei kyla kokių klausimų ar neaiškumų, mes pasiruošę padėti: muzika@agata.lt arba +370 5 277 88 99.

Visos naujienos