Muzikos naudotojams
ATLIKĖJAMS IR ĮRAŠŲ GAMINTOJAMS

Naujienos

Sekite naujienas ir čia:

twitter facebook youtube

Ieškome naujo komandos nario

2017.09.20

Mūsų šeimos pažiba Laura išvyksta, tad ieškome jauno, veržlaus muzikos licencijų skyriaus specialisto (-ės).

Radijo laida „PAKARTOT“ su grupe „Brave Noises“

2017.09.18

Rugsėjo 24 dieną įvyks muzikantų asociacijos AGATA organizuojamas jaunųjų muzikantų meistriškumo studijų „Langai” koncertas Lietuvos Respublikos Prezidentūros kieme. Proga – Tarptautinė muzikos diena. Šalia gerai pažįstamos Monikos Linkytės ten pasirodys ir kur kas mažiau žinomi „Brave Noises”. Tai sekstetas, kuriam vadovauja trimitininkas, klavišininkas, kompozitorius ir improvizatorius Mantvydas Pranulis. Ši grupė jau spėjo pasirodyti pagrindiniuose šalies džiazo festivaliuose ir net laimėti konkursą „Vilnius Jazz Young Power”. Šiemet jie svečių teisėmis pasirodys jubiliejiniame „Vilnius Jazz”. Tačiau ar džiazas yra tai, ką groja „Brave Noises”? Visai neseniai išleistas jų debiutinis albumas „Between The Dreams” tarsi sako, kad Lietuvoje užaugo nauja karta muzikantų, kurie improvizacinę muziką jungia su laisvuoju džiazu, elektronika, roko ritimais ir rifais. Todėl „Brave Noises“ muzika turėtų rasti gerbėjų ne vien džiazo ortodoksų pasaulyje.

Radijo laida „PAKARTOT“ su grupe „Autism“

2017.09.11

Kritikai sutinka, jog vienas geriausių šių metų albumų – instrumentinis „Autism“ darbas „Film Noir“. Jūsų dėmesiui pokalbis su grupės įkūrėju apie niūresnę muziką, kuri ne visada prasiskina kelia į radijo eterį. Tomhetas – tokiu slapyvardžiu sunkesnės muzikos gerbėjams gerai žinomas gitaristas, kompozitorius Tomas Daniševskis. Kadaise jis vienas pats buvo grupė „Autism“. Dabar prie jo prisijungė bendražygiai, tačiau Tomas nepaliauja stebinti soliniais sugebėjimais – jis savarankiškai įrašė, suvedė ir paruošė leidybai vienareikšmiškai vieną geriausių šių metų lietuviškos muzikos albumų „Film Noir“, pasirodžiusį vinilo plokštelės pavidalu. Beje, jos tiražas jau beveik išparduotas. Laidoje sužinosite, kas yra postmetalas, postrokas ir paslaptingasis shoegaze. Lietuvos radijo televizijos centre dirbantis, o taip pat sudėtingais socialiniais reiškiniais besidomintis Tomhetas paneigs mitą, jog metalistas – niūrus ir piktas tipas.

Diskusija „Kūrėjai ir skaitmeninė revoliucija“

2017.09.11

Rugsėjo 19 dieną, 17 valandą, kviečiame į diskusiją apie autorių teises Europos Sąjungos skaitmeninėje rinkoje „Kūrėjai ir skaitmeninė revoliucija“. Diskusija vyks „Žalgirio“ arenoje, Kaune, ir bus didžiausio Baltijos šalyse modernių technologijų ir verslumo renginio #SWITCH! dalis.

Konferencijoje „What‘s Next In Music?“ – apie lietuvių muzikos klausymo įpročius

2017.09.06

Šį penktadienį mūsų muzikos licencijų skyriaus teisininkas Linas, dirbantis su muzikos klausymo platformomis, dalyvaus visą savaitgalį Vilniuje vykstančioje tarptautinėje muzikos industrijos konferencijoje „What‘s Next In Music?“10 valandą, su kitais garbiais svečiais jis diskutuos tema: „Lietuvių muzikos klausymosi įpročiai“.

Diskusijų festivalyje „Būtent!“ – daugiau nei 200 kalbėtojų, virš 70 renginių

2017.09.05

Jau rugsėjo 8–9 dienomis, Birštone pirmąkart Lietuvoje organizuojamame diskusijų festivalyje „Būtent!“ dalyvaus apie 200 pranešėjų ir diskusijų dalyvių. Festivalio organizatoriai žada dvi intensyvias dienas skirtingiausių interesų lankytojams – atvirame ir nemokamame renginyje bus diskutuojama apie nacionalinio aukštojo mokslo identitetą, robotizacijos ir dirbtinio intelekto kuriamus iššūkius, politiką keičiančias technologijas, bus ieškoma skandinaviškos laimės formulės ir galimybių ją pritaikyti Lietuvoje, kalbama apie socialines inovacijas ir socialinį verslą. Iš viso per dvi festivalio dienas vyks apie 70 renginių.