Muzikos naudotojams
ATLIKĖJAMS IR ĮRAŠŲ GAMINTOJAMS

Naujienos

Sekite naujienas ir čia:

twitter facebook youtube

Neregistruoti audiovizualiniai kūriniai, kurių gamintojams norime sumokėti atlyginimą

2017.03.30

Mūsų duomenų bazėje susikaupė audiovizualinių kūrinių, kurie 2012-2013 metais buvo transliuojami televizijų ar kitų medijų, tačiau nėra pas mus užregistruoti. Tai reiškia, kad mes turime kūrinių gamintojams priklausantį atlyginimą, tačiau nežinome kas yra jų teisių turėtojai.

Padėsime Jums pateikti deklaracijas

2017.03.27

AGATA kasmet organizuoja nemokamą seminarą deklaracijų pateikimo ir mokesčių mokėjimo klausimais. Šiemet, artėjant deklaracijų pateikimo terminui, norime ir vėl Jums padėti susitvarkyti dokumentus pateikiant juos VMI.

Radijo laida „PAKARTOT“ apie pasaulio muziką

2017.03.27

Muziką, kompozitorių, ilgametį LRT darbuotoją Algirdą Klovą, „Gera muzika gyvai“ koncertų ciklo organizatorių Žilviną Švarplį bei multiinstrumentininką Saulių Petreikį sieja vienas dalykas – meilė pasaulio muzikai. Žanras, kurį jo puoselėtojai vadina tiesiog „world“, nėra toks senas, nors kartu neatsiejamas nuo seniausio įvairių tautų folkloro. Kas Lietuvoje kuria pasaulio muziką, kuo ji skiriasi nuo liaudies melodijų ir kuo gali pasitarnauti šalies vardo garsinimui?

Kviečiame į kūrybines dirbtuves „360 Music Mastery“

2017.03.23

Kūrybinės dirbtuvės „360 Music Mastery“  tai dviejų dienų kursai su savo srities profesionalais. Kovo 28 d. kūrybinės dirbtuvės su muzikos vadovu ir pianistu iš Didžiosios Britanijos Oscar „OsKeyz“ Stieler, kovo 29 d. seminaras apie muzikos platinimą su Music Export FundState51 grupės nariu.

Radijo laida „PAKARTOT“ su grupe „Arbata“

2017.03.20

Studijoje 16 metų gyvuojančios grupės „Arbata” lyderis Andrius Zalieska su nauju albumu „15+-1”, su savo požiūriu į „Euroviziją”, savo (ne)rožine vaikyste, savo gerais darbais, kuriais girtis nemėgsta. Kiekvieną darbo dieną Andrius praleidžia dirbdamas su sutrikusio intelekto vaikais. Kiekvieną laisvą akimirką jis kuria dainas, jas atlieka važinėdamas po Lietuvą su savo grupe „Arbata”. Ir taip jau 15 plius minus 1 metai. 15 plius minus 1 žmogus yra grojęs „Arbatoje”, todėl pirmoji grupės vinilinė plokštelė pavadinta „15+-1”. Andrius ne visada buvo švelnus ir taikus žmogus. Apie savo vaikystę Naujojoje Vilnioje ir... O gal tiesiog įsijunkite „Pakartot”!

„Kino pavasaris“ pristato lietuviškų muzikinių klipų programą

2017.03.17

Festivalis „Kino pavasaris“ ir video agentūra „Zest“ vėl kviečia pamatyti stipriausius praėjusių metų lietuviškus muzikinius klipus kino teatruose. Į programą atrinkta 15 darbų, kuriuos vertins kino profesionalai iš Švedijos, Jungtinės Karalystės, Latvijos ir Lietuvos, o apdovanos lietuviškos muzikos portalas „Pakartot.lt“.