Muzikos naudotojams
ATLIKĖJAMS IR ĮRAŠŲ GAMINTOJAMS

Naujienos

Sekite naujienas ir čia:

twitter facebook youtube

Paaiškėjo, kas „Galapaguose“ gros konkurso „AGATA proveržis“ scenoje

2017.07.25

Prieš kurį laiką paskelbtas festivalio „Galapagai“ ir asociacijų M.A.M.A bei AGATA išvien rengiamas konkursas sulaukė didžiulio muzikantų susidomėjimo. Konkursas 2 dienas vyks „AGATA proveržio“ scenoje, o jį stebės įtakingi užsienio muzikos verslo atstovai. Atlikėjus ypač viliojo galimybė pasirodyti didžiausiame metų muzikos renginyje – M.A.M.A apdovanojimuose. Kitas svarbus šio konkurso momentas – „AGATA proveržio“ konkursinėje scenoje pasirodymus stebės Europos festivalių vilkai – „Eurosonic Noorderslag“ vienas organizatorių ir programos sudarytojų Oskaras Strajnas ir „Waves Vienna“ festivalio programos vadovas Stefanas Weinöehrlas.

Radijo laida „PAKARTOT“ su Vidu Bareikiu

2017.07.24

Ar žinojote, kad režisierius, aktorius, pedagogas, muzikantas, dainų kūrėjas, pilietis Vidas Bareikis buvo daug žadantis pianistas, didelę dalį savo gyvenimo paskyręs akademinei muzikai? Ar žinojote, kad jis įstojo ir į fortepijono ir į aktorinio studijas, tačiau pasirinko pastarąjį? Ar žinojote, kodėl? Ar žinojote, kaip gimė grupės „Stipriai kitaip“ ir „Suicide DJs“? Ar žinojote, kodėl Vido Bareikio ir Ainio Storpirščio keliai išsiskyrė? Ar žinote, kokio perkūno talentingas aktorius ir muzikantas trenkėsi į „Eurovizijos“ atranką ir ką jam davė televiziniai šou? Ar žinojote, kad retkarčiais Vidas koncertuoja pilnai senjorų auditorijai? Ar žinojote, kokie jo mylimiausi lietuviški albumai? O kad Vidas pats netrukus pristatys naują solinį albumą? Ne? Tuomet klausykitės „Pakartot“.

Teisinės konsultacijos AGATA informaciniame centre

2017.07.20

Vis dažniau girdime, kad atlikėjamsaktoriams bei muzikos leidėjams reikalinga pagalba teisiniaismokesčių ar panašiais klausimais. Mūsų teisininkė Martyna primena, kad pirminius kvalifikuotus atsakymus į šiuos klausimus nesunkiai sužinosite AGATA informaciniame centre. Martyna padės Jums perskaityti ir suprasti sutartis, pasiūlys išeitis ir galimus sprendimus, pateiks sutarčių ir kt. dokumentų pavyzdžius, patars kaip vertinti Jūsų konkrečią situaciją.

Nepamirškite registruoti albumus ir įrašus

2017.07.18

Mūsų paskirstymo skyriaus pažiba Augustė primena, kad iki liepos 31 d. galite registruoti albumus ir įrašus, išleistus per 2017 m. I-ąjį pusmetį. Beje, taip pat registruokite ir anksčiau išleistus albumus bei įrašus, kurių dar neužregistravote AGATA-oje.

Radijo laida „PAKARTOT“ su Neda Malūnavičiūte

2017.07.17

Tarp kamerinių salių ir didelių arenų, tarp ne visada mielų festivalių ir visada mielų draugų, tarp kavos ir filmų, tarp fleitos ir balso, laisvojo džiazo ir popmuzikos. Čia gyvena Neda Malūnavičiūtė. Su Neda susitinkame dažnai. Dažniausiai festivalių užkulisiuose. Visi ją pažįstantys patvirtins, kad tai vienas mieliausių ir šilčiausių bičiulių, puikus pašnekovas. Dar ir dėl to, kad Neda niekada nepadlaižiauja skoniams, nuomonėms, sako viską taip, kaip yra, taip, kaip jai atrodo. Būtent taip ir kalbamės LRT RADIJO studijoje. Apie vasarą, poilsį, pavykusius ir nepavykusius koncertus, profesionalus ir „chaltūrščikus“, organizatorius, kates ir šunis, optimizmą ir pesimizmą, serialus, keliones, emigraciją, didžiuosius mokytojus. O taip pat prodiuserius, vadybininkus, kurių Neda neturi. Jai nereikia.

Seimas sumažino mokestinę naštą kuriantiems žmonėms

2017.07.14

Seimas priėmė Valstybinio socialinio draudimo įstatymo pataisas, kuriomis nuspręsta sugrįžti prie iki šių metų sausio 1 d. galiojusios tvarkos ir nustatyti, kad valstybinio socialinio draudimo įmokos būtų skaičiuojamos nuo pusės pajamų, gautų pagal autorines sutartis, iš sporto ar atlikėjo veiklos. Priimtais pakeitimais taip pat nutarta, kad socialinio draudimo įmokos nebebus skaičiuojamos nuo autoriams ir gretutinių teisių subjektams mokamo atlyginimo už kūrinių ir gretutinių teisių objektų panaudojimą pagal suteiktas licencijas panaudoti kūrinius ar gretutinių teisių objektus.