Muzikos naudotojams
ATLIKĖJAMS IR ĮRAŠŲ GAMINTOJAMS

Naujienos

Sekite naujienas ir čia:

twitter facebook youtube

Etnokosmologijos muziejuje – albumo „Langai į...“ pristatymo koncertas

2017.05.22

Šį šeštadienį (gegužės 27 d.), 18 val., Etnokosmologijos muziejuje įvyks daugiau nei metus brandinto meistriškumo studijų „AGATA langai“ albumo „Langai į...“ pristatymo koncertas. Renginyje skambės projekto dalyvių ir jų mokytojų džiazo bei laisvosios improvizacijos autoriniai kūriniai, o kiekvienas atvykęs kompaktinę plokštelę „Langai į...“ gaus dovanų.

Kvietimas teikti paraiškas kūrybinės veiklos programos bei autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos projektų daliniam finansavimui

2017.05.22

Vadovaudamasi Kūrybinės veiklos programos bei Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos kultūros ministro 2017 m. gegužės 15 d. įsakymu Nr. ĮV- 673 ir Nr. ĮV- 674, Kultūros ministerija kviečia teikti paraiškas Kūrybinės veiklos programos bei Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos projektų daliniam finansavimui. Projektų paraiškos priimamos iki 2017 m. birželio 15 dienos.

Radijo laida „PAKARTOT“ su grupe „Žalvarinis“

2017.05.22

Kaip kiniškai „Žalvarinis“? Kaip šis kolektyvas ištisus metus ruošėsi turui po daugiausiai gyventojų planetoje turinčią šalį, kurioje neveikia „Google“, „Facebook“ ir „Youtube“? Kodėl juos sutiko it pasaulines žvaigždes? Kaip dešimtys tūkstančių kinų kartu su lietuviais traukė mūsų liaudies dainas ir kaip „Žalvarinis“ mokėsi kinų folkloro? Apie tai, o taip pat apie „Euroviziją“, Gatvės muzikos dieną ir ateities albumus LRT radijo studijoje Domantas Razauskas kalbina Inetą Meduneckytę bei Robertą Semeniuką, tik ką grįžusius iš turo po Kinijos Liaudies Respubliką ir jau planuojančius naujus koncertus tolimoje šalyje.

Diskusija „Interneto operatoriai ir kūrėjų atstovai vieningame paieškų kelyje“

2017.05.18

Gegužės 15 d., pirmadienį, Seimo Kultūros komitetas kartu su Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA ir „Telia Lietuva“ surengė diskusiją „Interneto operatoriai ir kūrėjų atstovai vieningame paieškų kelyje“. Seimo nariai Vytautas Kernagis, Virginijus Sinkevičius, Vytautas Juozapaitis bei Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA„Telia Lietuva”, Kultūros ministerijos ir vartotojų atstovai ieškojo modelių kaip apsaugoti turinio kūrėjų teises ir vartotojų laisvę rinktis.

Įvyko visuotinis AGATA narių susirinkimas

2017.05.15

Gegužės 10 d., trečiadienį, AGATA-oje (S. Žukausko g. 39, Vilnius) įvyko Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA visuotinis narių susirinkimas. Susirinkimo metu buvo patvirtintos AGATA veiklos ir finansinės ataskaitos bei audito išvada, nustatyti AGATA administraciniai atskaitymai 2018 metams. Susirinkę nariai patvirtino kolektyvinio administravimo direktyvos įgyvendinimui skirtus dokumentus, taip pat išrinko trūkstamą tarybos narį.

Radijo laida „PAKARTOT“ su Kazimieru Likša

2017.05.15

Kazimieras Likša – dainų autorius, atlikėjas, o dabar ir didelio festivalio organizatorius. Jam nenusispjauti į tai, kas vyksta Lietuvos muzikos scenoje ir jis deda pastangas, kad ta scena būtų kuo įdomesnė. Kartą Kazimieras dalyvavo viename talentų šou, kur jo buvo paprašyta pasirodymui apsiauti aukštakulnius. Kazimieras nesutiko ir iš šou buvo išspirtas. Tokia buvo pradžia. Dar buvo grupė „Karma“, kuri iširo. O dabar yra Kazimieras Likša. Ne vienas. Su nauju albumu „Per pusę“, su savitu požiūriu į pramogų verslą, į renginių perteklių ir tai, kodėl kai kuriems atlikėjams nesiseka surinkti arenų. Ironiška, tačiau Kazimieras ir pats tapo atsakingas už festivalį, kuris tikisi surinkti 15 tūkstančių žmonių. Apie visa tai ir dar daugiau – ironiškas, gyvas, dviejų bičiulių pokalbis LRT studijoje.