2021-12-01

AGATA atlygio paskirstymas

Informuojame, kad nuo gruodžio 10 d. planuojamas AGATA atlygio paskirstymas. Išmokėjimai Jūsų banko sąskaitas pasieks per sausio mėnesį.

Tam, kad tinkamai pasiruoštume išmokėjimams, labai svarbu, kad Jūsų duomenys būtų atnaujinti. Prašome pasitikrinti banko sąskaitas ir kitus svarbius duomenis Mano AGATA sistemoje ir esant pasikeitimams ar netikslumams – juos atnaujinti.

Duomenis atnaujinsite prisijungę į savo paskyras. Norėdami pakeisti banko sąskaitą: spauskite Meniu -> Profilis ir ikonėlę prie skilties Banko sąskaita.

Primename, kad AGATA paskirstytas atlyginimas yra pervedamas tik į asmenines banko sąskaitas Lietuvoje ir užsienyje.

Norėdami gauti atlyginimą į savo banko sąskaitą užsienyje, turite pateikti prašymą, kurio formą galite rasti ČIA. Užpildytą prašymą siųskite el. paštu naryste@agata.lt.

 

Svarbi informacija dėl muzikos įrašų registracijų

Kad šventiniu laikotarpiu muzikos įrašų registravimas ir įkėlimas į tarptautines muzikos platformas vyktų kuo sklandžiau – dalinamės naudinga informacija.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad „Spotify“ ir kt. muzikos pasiklausymo platformos šventiniu laikotarpiu naujų įrašų įkėlimą apdoroja lėčiau nei įprasta. Dėl šios priežasties muzikantai, planuojantys dainų išleidimą gruodžio mėnesį, turėtų registruoti naujus įrašus iki gruodžio 10 d. Registruoti įrašus reikia MANO AGATA sistemoje, čia prisekite audio failus bei viršelius. Audio failus pateikite .wav formatu, o leidinių viršelius mažiausiai 1440×1440 px, geriausiu atveju 3000×3000 px, BŪTINAI kvadratinius.

Neregistravus įrašų iki gruodžio 10 d. atsiranda rizika, kad Jūsų leidinys muzikos platformas pasieks vėliau nei numatyta.

Kartu apie savo pageidavimą patalpinti muzikos įrašus į „Spotify“ ir kt. platformas praneškite el. paštu linas@agata.lt.

 

Audiovizualinių kūrinių registracija

Kviečiame audiovizualinių kūrinių gamintojus registruoti lietuviškus vaidybinius filmus ir serialus, išleistus per 2021 metus. Dėl audiovizualinių kūrinių registracijos formos prašome kreiptis el. paštu indre@agata.lt.