2019-06-11

AGATA lietuvišką repertuarą pasiūlys milijardui Azijos vartotojų

AGATA išskirtinėmis sąlygomis savo narių įrašus kelia tiesiai į didžiąsias tarptautines muzikos pasiklausymo platformas: Spotify, Deezer, Apple Music, Itunes, Google Play Music, Shazam, Facebook ir YouTube.

Šiuo metu AGATA atveria naują Azijos rinką į kurios platformas taip pat pradės kelti savo narių muzikos įrašus. Visiems asociacijos nariams įrašų į šias platformas įkėlimas yra nemokamas.

AGATA turi galimybę kelti įrašus į populiariausias Kinijos, Japonijos, Indijos ir pietryčių Azijos platformas. Tarp jų apie 700 milijonų vartotojų turinčios Kinijos platformos – QQ music, Kuwo, Kugou bei NetEase.

AGATA lietuvišką repertuarą pasiūlys milijardui Azijos vartotojų

AWA music – populiariausia Japonijos muzikos klausymo platforma, turinti apie 40 milijonų vartotojų. KK Box – muzikos pasiklausymo platforma turi 10 milijonų vartotojų ir veikia Japonijoje, Malaizijoje, Singapūre, Taivane ir Honkonge. JioSaavn – Indijos muzikos pasiklausymo platforma turinti 50 milijonų vartotojų.

Jei norite, kad Jūsų įrašai būtų patalpinti šiose muzikos pasiklausymo platformose, visų pirma kūriniai ar albumai turi būti registruoti AGATA sistemoje (mano.agata.lt) fonogramų gamintojo teisėmis, o patys įrašai įkelti į platformą PAKARTOT.LT. Kitas žingsnis – Jūsų kūriniai turi turėti tarptautinius ISRC kodus. Jei tokių neturite, juos įrašų registravimo metu Jums suteiks AGATA.

Jei visi šie žingsniai sėkmingai atlikti, informuokite mus (muzika@agata.lt arba +370 5 277 88 99), kad norite patekti į Azijos muzikos platformas ir per kelias darbo dienas įrašai atsiras šiose platformose.

AGATA yra vienintelė asociacija pasaulyje, savo nariams suteikianti tokią paslaugą nuo A iki Z: pasirūpina registracija, įkėlimu ir išmokėjimu.