2019-11-06

Didžiausiai lietuviškos muzikos pasiklausymo platformai Pakartot.lt – 5 metai

Lygiai 5 metus galime džiaugtis nemokama lietuviškos muzikos klausymosi platforma „PAKARTOT.LT“. Būtent lapkričio 6 d. startavo lietuviškos muzikos archyvas, turintis didžiausią įvairiausių žanrų muzikos duomenų bazę, kurioje muzika nuo tarpukario iki pačių naujausių kūrinių.

Daugiau nei pusė mln. unikalių lankytojų per metus lietuviškos muzikos klausosi Pakartot.lt ir čia jie kasmet užsuka daugiau nei 20 milijonų kartų. Didžiausioje lietuviškos muzikos pasiklausymo platformoje jau galima rasti virš 102 tūkst. muzikos įrašų ir virš 10 tūkst. muzikos albumų.

 

Didžiausiai lietuviškos muzikos pasiklausymo platformai Pakartot.lt – 5 metai

Tarp 2014–2019 m. TOP15 klausomiausių lietuviškų dainų – Vytauto Kernagio „Pagyros žodžiai Lietuvos mergytėms“, Hiperbolės „Vandens ženklai“, vaikų numylėtos dainos – Aido Giniočio „Obuolių pasakos“, Aistės Smilgelevičiūtės „TILI TILI DŪDA“ ir populiarieji šių dienų kūriniai – Antikvarinių Kašpirovskio dantų „Į Venesuelą“, Lilo ir Innomine „Daina, kurios nedainavo niekas“. Populiariausias dainas galite išgirsti PAKARTOT.LT grojaraštyje paspaudę šią NUORODĄ.

PAKARTOT.LT – unikalus archyvas užtikrinantis lietuviškos muzikos istorijos išsaugojimą ir prieinamumą kiekvienam. Čia galima kurti mėgstamiausių dainų grojaraščius, „pamėgti“ atlikėjus bei jų atskiras dainas ar albumus. O nuo šių metų įdiegta ir nauja galimybė paremti atlikėją, t.y. norimą sumą galima pervesti atlikėjui ir taip savanoriškai paremti lietuvišką muziką. Visiems atvira muzikos platforma yra ir vienas iš įrankių leidžiančių kovoti su nelegalios muzikos interneto svetainėmis. Nebelieka argumentų jomis naudotis, kai visas muzikinis repertuaras yra prieinamas legaliai.

Jau 20 metų Lietuvos atlikėjus atstovaujanti ir vienijanti Lietuvos gretutinių teisių asociacija „AGATA“ rūpinasi atlikėjų teisių įgyvendinimu ir vykdo visuomenės švietimo veiklą intelektinės nuosavybės teisės srityje, taip pat kuria ir prižiūri PAKARTOT.LT.