2019-01-28

Kviečiame pristatyti savo leidinius prekybai „Muzikos salėje“

Penktoji asociacijos AGATA organizuojama lietuviškos muzikos įrašų mugė – „Muzikos  salė“ – vyks vasario 21–24 dienomis, tarptautinės Vilniaus Knygų mugės metu. Tai unikali erdvė, skirta Lietuvos muzikos leidėjams bei atlikėjams pristatyti savo leidinius bei kūrybą gerbėjams.

Kaip ir kasmet, Muzikos salėje bus įrengtas AGATA stendas, kuriame visiems AGATA nariams, neturintiems savo stendų, suteikiama galimybė pateikti pardavimui su muzikine veikla susijusią produkciją.

Produkcija turi būti pristatyta į AGATA (S. Žukausko g. 39, Vilnius) ne vėliau kaip iki vasario 12 d.

Produkcija pristatoma nurodytu adresu, ne per kurjerius ir ne į pašto skyrių. Pasibaigus mugei, produkciją atsiimti privalote nurodytu adresu, produkcija nesiunčiama ir kitaip negabenama produkcijos savininkui.

Prašome pristatyti savo leidinius, laikantis šios tvarkos:

  1. Pateikiami leidiniai privalo būti supakuoti, su tiksliai nurodytu kiekiu. Ant kiekvieno vieneto turi būti pažymėta kaina (pagalvokite ir apie nuolaidų sistemas);
  2. Rekomenduojama prekybai AGATA stende pateikti iki 20 vnt. kiekvieno leidinio;
  3. Leidiniai perduodami AGATA-ai laikantis aukščiau nurodyto termino. Vėliau leidiniai nebebus priimami;
  4. Prieš perduodant leidinius AGATA-i, užpildytas produkcijos priėmimo-perdavimo aktas (AKTAS) atsiunčiamas el.p. naryste@agata.lt;
  5. Dėl leidinių perdavimo laiko būtina susitarti el.p. naryste@agata.lt arba tel. +370 645 49603;
  6. Perduodant leidinius pasirašomas produkcijos priėmimo-perdavimo aktas.

Prekyba mugės metu pasirūpins AGATA darbuotojai, o visi pinigai, gauti už parduotus leidinius, bus perduoti jos savininkams po mugės, t.y. kovo pradžioje. Perduodant lėšas už parduotą produkciją, bus pasirašomas pinigų perdavimo-priėmimo aktas.

Visais AGATA stendo klausimais susisiekite tel. +370 645 49603 arba el. paštu naryste@agata.lt