2021-07-14

Naujojoje Vilnioje koncertuosiantys „Biplan“: tai bus lyg dviejų seniai nesimačiusių draugų susitikimas

Liepos 23–25 d. Vilniuje įvyks muzikos festivalis „Vilnius – atvira muzikos salė“. Netikėčiausiose miesto erdvėse bus įrengtos net 7 muzikos scenos, kuriose per tris festivalio dienas pasirodys daugiau nei 50 žinomų atlikėjų ir vietos bendruomenių atstovų. Nemokamą renginį organizuoja Vilniaus miesto savivaldybė, „Go Vilnius“ ir AGATA, kuri šįkart „Muzikos salę“ perkelia arčiau žmonių.

Koncertui Naujojoje Vilnioje besiruošiantis grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melmanas džiaugiasi artėjančiu renginiu ir tiki, kad šis muzikos festivalis nustebins net visko mačiusius sostinės gyventojus.

Kviečia į muzikinį pasimatymą

Festivalyje „Vilnius – atvira muzikos salė“ pasirodys

daugybė garsių Lietuvos atlikėjų. Skirtingose miesto erdvėse ir scenose koncertai vyks liepos 23–25 d. Naujojoje Vilnioje penktadienio vakarą koncertuos ir žinoma, jau daugiau nei 25-erius metus gyvuojanti roko grupė „Biplan“. Būsimam koncertui jie ruošia kruopščiai atrinktą programą ir žada klausytojams netikėtų staigmenų.

„Mums svarbus kiekvienas pasirodymas ir kiekvienas koncertas. Su grupės nariais daug dirbame ir repetuojame, kad žengę ant scenos klausytojams sukurtume nepamirštamą atmosferą. Artėjantis mūsų pasirodymas bus labai vasariškas ir nuotaikingas.

Per trumpą laiką turėsime parodyti tai, ką esame sukūrę geriausio, todėl kiekviena pasirodymo daina bus kruopščiai atrinkta. Mūsų koncerte skambės tiek seni hitai ir klausytojams jau gerai pažįstamos melodijos, tiek naujesnės ir dar negirdėtos dainos. Esame paruošę ir netikėtų staigmenų”, – pasakoja grupės lyderis M. Melmanas.

Anot M. Melmano, grupė pasiilgo savo klausytojų ir galimybės groti gyvai bei neabejoja, kad laisvės, kurią suteikia muzika, ilgisi ir jų gerbėjai. „Artėjantis mūsų koncertas bus lyg pokalbis susitikus dviem geriems draugams, kurie senokai vienas kito nematė. Nekantriai laukiame šio muzikinio pasimatymo“, – sako muzikantas.

Laukia pasirodymo Naujojoje Vilnioje

Grupės „Biplan“ lyderis džiaugiasi, kad festivalis vyks netradicinėse sostinės erdvėse – nuo centrinės miesto dalies nutolusiuose mikrorajonuose, kur tokie koncertai įprastai nėra organizuojami.

„Nors per ilgą savo grupės karjerą koncertavome daugybėje Vilniaus scenų, tačiau Naujojoje Vilnioje mūsų grupė yra grojusi vos kartą. Todėl nekantriai laukiame šio koncerto ir galimybės čia susitikti su savo gerbėjais. Tikimės iš arčiau susipažinti su šiuo mikrorajonu. Neabejojame, kad koncertas dovanos susirinkusiems žiūrovams daug geros nuotaikos ir džiaugsmo, o mums patiems tai bus ne ką mažesnis atradimas“, – sako atlikėjas.

Grupės „Biplan“ pasirodymą festivalyje bus galima išgirsti liepos 23 d. Muzikantai koncertuos scenoje, įrengtoje prie Naujosios Vilnios kultūros centro (Gerovės g. 1). Koncertas bus nemokamas ir atviras visiems.

Nustebins net visko mačiusius vilniečius

„Vilnius – mūsų gimtasis miestas ir namai. Mes čia užaugome, leidome paauglystę ir pradėjome groti kaip grupė. Tai – miestas, į kurį visada malonu sugrįžti. Todėl džiaugiamės šia iniciatyva ir tokio formato renginiu. Neabejojame, kad šis muzikos festivalis nustebins net visko mačiusius vilniečius“, – teigia M. Melmanas.

Liepos 23–25 dienomis vyksiantis muzikos festivalis „Vilnius – atvira muzikos salė“ persikels į skirtingus Vilniaus mikrorajonus, kur per tris festivalio dienas 7 scenose numatyta daugiau nei 50 skirtingų pasirodymų. Šie koncertai taps ir Vilniaus 700–ojo gimtadienio šventės dalimi.

Nors pats jubiliejus sukaks 2023 m., šventei skirti renginiai jau vykdomi. Antakalnyje koncertuos „Baltos varnos“, Karoliniškėse – Monika Marija, grupė „Colours of Bubbles“, Viktoras Diawara su projektu „Elektroninės sutartinės“ ir kt. Lazdynų scenoje pasirodys „Baltasis kiras“, Naujojoje Vilnioje – grupė „Biplan“, Ozo parko scenoje – Rūta Loop, Giedrius Nakas, „Poliarizuoti stiklai“ ir kt. Jeruzalėje koncertuos „The Schwings Band“, o Žirmūnų scenoje pasirodys Vaidas Baumila, „Strings Of Earth Orchestra“ ir kt.

Visą festivalio programą rasite čia.