2019-05-31

Skelbiame AGATA Muzikos leidybos finansavimo fondo konkurso rezultatus

AGATA Muzikos leidybos fondas įsteigtas 2018 m. skatinant AGATA narių muzikos įrašų leidybą, naujo turinio sukūrimą bei siekiant pagerinti kūrybinės veiklos sąlygas Lietuvoje.

2019 m. konkurse sulaukta 217 paraiškų. Finansavimas skirtas 35 projektams, konkurso piniginis fondas – 60.000 EUR. Kiekvienais metais AGATA surenka kompensacinį atlygį autoriams ir atlikėjams už kūrinių kopijavimą į tuščias laikmenas ar įrenginius. O 10 % šios surenkamos sumos skiriama kūrybinių ir teisių apsaugos projektų finansavimui, vienas jų – AGATA Muzikos leidybos finansavimo fondas. 

Pagal konkurso sąlygas finansuojami nauji įrašai, leidžiami bent 300 vnt. tiražu, atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

  • planuojamą sklaidą;
  • išskirtinę socialinę, kultūrinę vertę;
  • idėjos originalumą;
  • pareiškėjo reputaciją.
Skelbiame AGATA Muzikos leidybos finansavimo fondo konkurso rezultatus

Finansavimas AGATA Tarybos nutarimu skiriamas šiems projektams:

Eil. nr. Pavadinimas FG ATL

Skirtas finansavimas,
Eur

Nuo svarstymų nusišalinę Tarybos nariai

1.      

WELCOME TO LITHUANIA

Žygimantas Kudirka

Vilniaus Energija:
Žygimantas Kudirka
Adas Gecevičius

2500

 

2.      

4 SEASONS

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO

Gediminas Gelgotas
Augusta Jusionytė
Dalia Simaškaitė
Julija Ivanovaitė
Justas Kulikauskas
Deividas Dumčius
Vincas Bačius

3000

 

3.      

DAINOS MANO KELIONĖS

Eglė Sirvydytė

Eglė Sirvydytė 
Kęstutis Pleita
Dalia Tamošiūnienė
Vytautė Pupšytė
Dainius Peseckas
Pranas Gudaitis
Remigijus Rančys 
Gediminas Svilas
Albertas Navickas
Paulius Adomėnas
Nojus Jurkus
Mantas Augustaitis
kiti muzikantai – derinama

3000

 

4.      

KOMIKSŲ OPERA „ALFA“

VšĮ „Operomanija“

Nora Petročenko
Nerijus Masevičius
Pranas Kentra
Agnė Rimgailaitė
Ignas Juzokas

2500

 

5.      

TEKANČIOM UPĖM

Ugnius Raugalas

Baltasis Kiras:
Tautvydas Augustinas
Tomas Razgūnas
Kipras Pugačiukas
Aleksandras Rogoža

3000

 

6.      

MAŽI EILĖRAŠČIAI MAŽIEMS

Eglė Kižaitė

Pijus Narijauskas
Martyna Gedvilaitė
Jokūbas Tulaba
Kviestiniai muzikantai (derinama)

2000

 

7.      

DAIVA

Daiva Starinskaitė Alvydas Mačiulskas
Linden Jay
Kermit Leveridge

Daiva Starinskaitė
Marijus Aleksa
Linden Jay
Giedrius Nakas

2500

 

8.      

DALIJA

VšĮ „Bardai LT“

Milda Andrijauskaitė
Teresė Andrijauskaitė
Julius Bakanauskas
Tomas Urbonavičius

2000

 

9.      

Dar nėra

Aurimas Vilkišius Giedrius Širka

Golden Parazyth:
Aurimas Vilkišius
Giedrius Širka

2500

 

10.   

PASKUI LAIKĄ PER MIESTĄ

Paulius Kilbauskas Vygintas Kisevičius

Paulius Kilbauskas
Vygintas Kisevičius

3000

 

11.   

REINLESS 434

VšĮ „Remigijaus akcija“

Jievaras Jasinskis
Valerijus Ramoška
Tomas Dičiūnas
Pranas Kentra
Liutauras Janušaitis
Laurynas Lapė
Vytis Vainilaitis
Jonas Gliaudelis
Paulius Vaicekauskas
Vytis Smolskas
Paulius Volkovas

3000

 

12.   

TROŠKIMAS

Monika Liubinaitė/Monika Liu

Monika Liubinaitė/Monika Liu

2000

 

13.   

SHUSHI arba MAFITIŠEI

VšĮ „Monokey“

Dominyka Kriščiūnaitė
Elena Neniškytė
Giedrė Nalivaikaitė

2000

 

14.   

NEW WORLD ORDER

UAB „Muzikos herojai“

Happyendless:
Andrius Kauklys
Marius Narbutis
Giedrė Kilčiauskienė
Jurga Šeduikytė
Alina Orlova
Andrius Mamontovas
Vidas Bareikis
Saulius Urbonavičius SAMAS
Konstantinas Kiveris Lilas
Kastytis Sarnickas Kastetas
Marijus Mikutavičius
Tomas Sinickis

2500

J. Šeduikytė

15.   

OJIBO AFROBEAT – OJIBOLAND

Gediminas Stankevičius

Karolis Levarauskas
Arūnas Blažys

Gediminas Stankevičius
Karolis Levarauskas
Arūnas Blažys
Danielius Pancerovas
Nerijus Laukaitis
Kastytis Žukauskas
Evaldas Mockus
Gediminas Mačiulskis

1500

 

16.   

SPYGLIO MUZIKA. ANZELMAS MATUTIS

Nerijus Bakula

Chris Ruebens
Tadas Dešukas
Linas Rupšlaukis
Jan Maksimovič
Jievaras Jasinskis
Domas Žostautas
Augustas Baronas
Varėnos „Žilvitis“
Varėnos J. Čiurlionytės menų mokyklos dainininkai ir chorai

2000

 

17.   

RUDUO

Greta Jančytė     Rokas Jansonas

Greta Jančytė
Rokas Jansonas

2000

 

18.   

SPA DAY

Tautvydas Gaudėšius

JuniorA:
Tautvydas Gaudėšius
Snorre Bergerud

1000

R. Bubulytė

19.   

ŠIAURUM VĖJU

Kotryna Stasikėlė Žygimantas Gudelis

Kotryna Stasikėlė
Žygimantas Gudelis
Justė Kraujelytė
Kristina Mažeikaitė

1000

 

20.   

CUNABULA

Tadas Žukauskas

Tadas Žukauskas
Vytis Vainilaitis
Kostas Balčiūnas
Jurgis Sakalauskas
Goda Žukauskienė

1500

 

21.   

NIEKO NEREIKIA DARYT

VšĮ „Metų projektai“

Antikvariniai Kašpirovskio dantys:
Martynas Enčius
Karolis Steponavičius
Juozas Vytautas Baužys
Antanas Ruzgas
Daniel Juodis
Tautvydas Jurkša

1500

 

22.   

LIETUVOS JERUZALĖ

Borisas Traubas

Borisas Traubas
Leonidas Melnikas
Valentinas Kaplūnas
Vitalija Raškevičiūtė Gelgotė
Romualdas Ramutis Taločka
Algirdas Jonas Verbauskas 
Eglė Minčiūnaitė Staišiūnienė

1500

 

23.   

WHALETALES

Gabrielius Zapalskis Danas Kamarauskas
Jurgis Marčėnas
Birutė Belada Tauterytė
Mantas Zemleckas

Gabrielius Zapalskis
Danas Kamarauskas
Jurgis Marčėnas
Birutė Belada Tauterytė
Mantas Zemleckas

1000

 

24.   

STORIES FROM HOME

Girmantė Vaitkutė Andrej Polevikov
Denis Murašov
Andrius Kairys

Girmantė Vaitkutė
Andrej Polevikov
Denis Murašov
Andrius Kairys
Kviestiniai atlikėjai: Eduardas Armonas, Chris Ruebens

1000

 

25.   

ŽEMAITIŠKOS MURMELĖS

VšĮ „Via artis“

Aistė Smilgevičiūtė
Rokas Radzevičius
Salvijus Žeimys
Gediminas Žilys
Mantvydas Kodis
Enrikas Slavinskis
Kęstutis Drazdauskas

1000

R.Radzevičius

26.   

ROCKING TIME

Ugnius Raugalas

Paulius Burakas
Martynas Gailius
Alanas Gurinas
Rokas Jasiūnas
Dominyka Kriščiūnaitė
Nerijus Laukaitis
Elena Neniškytė

1000

 

27.   

II

Žilvinas Ališauskas

Elnio Rago Miškas:
Žilvinas Ališauskas
Šarūnas Vaičiulis
Linas Ramanauskas
Augustas Jukna

1000

R. Bubulytė

28.   

VARIATIONS IN A-MOLL FOR A GRANULAR SYNTHESIS

Gintas Kraptavičius

Gintas Kraptavičius

1000

 

29.   

TO THE SKY

VšĮ „Metų projektai“

Jurga Šeduikytė-Bareikienė
Dalia Encienė

1000

J. Šeduikytė

30.   

TOLUMĖLA

VšĮ „Baltijos griaustinis“/DANGUS

Virginija Skeirienė
Donatas Bielkauskas

1000

 

31.   

AURELIJUS UŽAMECKIS AXIOM 

Aurelijus Užameckis

Aurelijus Užameckis 
Francesco Toninelli
Carlo Janusz Becker Lauritsen
Eloi Calame
Frederik Engell
Halym Kim

1000

 

32.   

Nėra

VšĮ „Arno įrašai“

Ernestas Kaušylas

800

 

33.   

GIESMĖ VAKARINĖ / EVENING SONG: XVI-XVII A. LDK KOMPOZITORIŲ MUZIKA

Viešoji koncertinė įstaiga „Banchetto musicale“

Darius Stabinskas
Daniel Fuchs
Marco Vitale

Tarptautinis senosios muzikos ansamblis „Morgaine“:
Nora Petročenko
Radoslaw Pacholek
Maciej Gocman
Neijus Masevičius
Mirjam-Luise Munzel
Darius Stabinskas
Alina Rotaru
Michele Carreca

1000

 

34.   

TAI ŽIŪRŲ SLAUNAS KAIMAS

Žiūrų kaimo folkloro ansamblis

Žiūrų kaimo folkloro ansamblis (45 nariai)

1000

 

35.   

PERFORMA

Lora Kmieliauskaitė Arnas Kmieliauskas

Lora Kmieliauskaitė
Arnas Kmieliauskas

700