2020-01-31

Startuoja seminarų ciklas „Backstage“ – išskirtinė galimybė pažvelgti į muzikos verslo užkulisius

Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA kartu su „The state51 Music Group“ pristato naują seminarų ciklą „Backstage“ ir kviečia į muzikos verslo užkulisius su industrijos ekspertais iš viso pasaulio. Pirmuoju seminaru, vasario 10 dieną, platformos subtilybes pristatys „Spotify“ nepriklausomų muzikos kompanijų konsultavimo vadovė Jennifer Masset.

MO muziejaus kino salėje susirinkę pirmojo seminaro dalyviai iš pirmų lūpų išgirs, kokioms naujovėms 2020 metais ruošiasi jau dešimtmetį muzikos klausymo įpročius keičianti platforma „Spotify“,  kaip veikia platformos algoritmai, kaip patekti į „Spotify“ kuruojamus grojaraščius bei tinkamai save reprezentuoti.

Startuoja seminarų ciklas „Backstage“ – išskirtinė galimybė pažvelgti į muzikos verslo užkulisius

Savo patirtimi su Lietuvos muzikos industrijos nariais besiruošianti pasidalinti Jennifer Masset nepriklausomus muzikos atlikėjus ir įrašų kompanijas atstovauja jau daugiau nei du dešimtmečius. Karjerą pradėjusi Čikagos, Bostono, Niujorko ir San Francisko įrašų parduotuvėse, savo veiklą vystė tokiose įmonėse kaip XLR8R Magazine, !K7 Label Group, A2IM (American Association of Independent Music).

Šiuo metu Jennifer Masset užima nepriklausomų muzikos įrašų kompanijų ir atlikėjų konsultavimo vadovės poziciją „Spotify“, savo klientams padeda perprasti platformos subtilybes, tinkamai išnaudoti siūlomus įrankius bei visas jų teikiamas galimybes.

„AGATA jau keletą metų kelia Lietuvos muzikantų įrašus į muzikos pasiklausymo platformas, o pati populiariausia iš jų, be abejonės, yra „Spotify“. Visgi, tarp atlikėjų ir jų vadybininkų neretai pasigirsta kalbų apie jaučiamą tiesioginio ryšio su šios platformos atstovais stygių, todėl labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti seminarą, kuriame bus atsakyta į visus muzikantams rūpimus klausimus“, – sako AGATA atstovas Linas Ežerinis.

„Per daugiau nei du dešimtmečius savo veiklos state51 komanda sukaupė neįkainojamos patirties dirbant su geriausiais nepriklausomais pasaulio muzikos leidėjais bei atlikėjais. Esame aktyvūs nepriklausomos muzikos industrijos rėmėjai, suprantame, jog dirbant kartu galime pasiekti geresnių visos rinkos rezultatų. Džiaugiamės bendradarbiaudami su AGATA ir galėdami pasidalinti savo patirtimi ir resursais su visais seminarų dalyviais”, – teigia „The state51 Music Group“ atstovas Tomas Paliūnas.

Vasario 10 dieną įvyksiantis seminaras – pirmasis, Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA kartu su „The state51 Music Group“ organizuojamo seminarų ciklo „Backstage“ renginys. Per 2020 metus planuojama surengti dar daugiau susitikimų su muzikos industrijos profesionalais ir ekspertais iš viso pasaulio, kurie, tikimąsi, padės geriau suprasti muzikos klausymo platformų, socialinių tinklų veikimą bei galimybes ir supažindins su naujausiomis muzikos vadybos bei įrašų leidybos tendencijomis.

Pirmasis „Backstage“ seminaras įvyks vasario 10 dieną 16.30 val. MO muziejaus kino salėje. Renginys nemokamas.